جدید الورودها

دانشکده پرستاری و مامایی
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی تهران

سپاس خداوندی را که انسان را به زیور علم دانایی آراسته و رحمت بی پایان خود را بر وی ارزانی داشته است و اهداء سلام و صلوات بر پیشگاه پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهرش.
ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به دانشجویان عزیز، بهار علم و معرفت که توام با رشد و بالندگی و تلاش چشمگیر جامعه ی دانشگاهی است به تمام دانشجویان جدید الورود تبریک و تهنیت عرض می نمائیم. دانشگاه ها بعنوان کانون امید به پیشرفت و تعالی جامعه وظیفه ی تولید علم و آگاهی را بعهده دارند و این مهم با سخت کوشی ،جدیت و پشتکار اساتید و دانشجویان عزیز رقم خواهد خورد . حال که شما عزیزان با لطف خدا و همیت و تلاش خود در بهترین دانشگاه کشور، دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شده اید و در شرایط خاص جامعه در همه گیری ویروس کرونا ناچار به استقبال مجازی از شما عزیزان هستیم.
امیداست به لطف خدا و همت شما جوانان عزیز شرایط تهدید کرونا را به فرصت بهره وری هرچه بیشتر علمی و فرهنگی تبدیل کنیم.
دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اعتقاد به وفاق و تلاش عمومی برای توسعه ی هر چه بیشتر علمی، آموزشی، فرهنگی و ترویج فرهنگ اسلامی تمام مساعی خود را در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانشجویان صرف خواهد نمود تا دستیابی به جایگاه واقعی دانشکده در منطقه و بین الملل فراهم گردد.

دکترعلیرضا نیکبخت نصرآبادی
رئیس دانشکده 

کتابچه آشنا   تور مجازی


    ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1400 

 

کلیپ آشنایی با دانشکده پرستاری و مامایی